Nasza drukarnia istnieje na rynku poligraficznym od 1986 roku. Od samego początku poszukiwaliśmy swojego miejsca na rynku, by ostatecznie wyspecjalizować się w produkcji opakowań. Nowoczesny, stale rozwijany park maszynowy oraz fachowa kadra pozwalają zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, terminowość dostaw i wysoką jakość produktu.

Nasza kadra, to zespół fachowców gotowych na nowe wyzwania technologiczne i logistyczne. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, specjalistyczne wykształcenie oraz nieograniczona wyobraźnia pozwala nam zaoferować Państwu niebanalny produkt, wykonany z dużą starannością przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

W trosce o środowisko uzyskaliśmy Certyfikat FSC FOREST STEWARDSHIP COUNCIL. Certyfikat FSC stanowi dowód, że produkcja, przetwarzanie i handel drewnem oraz produktami pochodzenia leśnego odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE.

Nasz dział graficzny służy pomocą w zakresie wykonania projektu, dostosowania gotowych materiałów do druku, współpracy przy uzgodnieniach technologicznych. Studio CTP wyposażone jestw system cyfrowego naświetlania form drukowychfirmy FujiFilm.

KRÓTKIE SERIE? CYFROWO! Druk cyfrowy sprawdza się wszędzie tam, gdzie preferowane są niskie nakłady i szybki czas realizacji.